לימוד אנגלית למתחילים

ללמוד אנגלית-רקע אישה קוראת ספר

לימוד אנגלית מדוברת למתחילים

מתחילים לדבר אנגלית בכל גיל ורמה.

קורס אנגלית מדוברת למתחילים הוא מסלול המיועד לתלמידים עם רמת אנגלית בסיסית המעוניינים להגדיל אוצר מילים, לתרגל בניית משפטים שלמים ולצבור ביטחון בניהול שיחה באנגלית.

לימוד אנגלית למתחילים חשוב לתלמידים שחשים כי חסר להם הבטחון והידע להביע את עצמם באנגלית וכי נדרשת להם סביבה לימודית המתקדמת בקצב איטי יותר משיחה רגילה אך עדין כזה שמעניק להם את ההזדמנות להתבטא ו"להרטיב את רגליהם" באנגלית ובשימוש בשפה מבלי לחשוש או לחוש חוסר ביטחון.

לימוד אנגלית במסלול זה בבית ספר לאנגלית Active English מתבצע באמצעות שיעורים המתמקדים בשיחות מובנות, שימוש באוצר מילים יומיומי,  תרגול סיטואציות נפוצות והטמעת שימוש נכון באבני דרך דקדוקיים. המטרה שלנו היא יצירת סביבה נוחה לתלמיד להתחיל לדבר אנגלית בביטחון.

המורים שלנו מלווים כל תלמיד במהלך התוכנית ואמונים על אבחון והשלמה של חוסרים בידע של התלמיד. • תרגול אנגלית מדוברת בקבוצות קטנות של עד 8 תלמידים


 • שיעורים פרונטאליים – יותר זמן שיחה עם מורה מכל בית ספר אחר


 • מגוון מסלולים גמישים שמותאמים אישית לכל תלמיד


 • תרגילים ללא הגבלה באתר ובאפליקציה


 • מהנה ואפקטיבי עם תוצאות שנשמרות לאורך זמן

מה כוללים שיעורים במסלול לימוד אנגלית למתחילים ?

גם שיעורי לימוד אנגלית למתחילים של Active English בנויים על פעילויות ומשחקי שיחה, ומתמקדים בלימוד תוך כדי דיבור אך הקבוצות בשיעורים אלו בנויות רק מתלמידים מתחילים הנמצאים באותה רמת ידע ובטחון באופן שלא ירתיע אף אחד מהמשתתפים ליטול חלק בשיחה המתנהלת בשיעור, לעשות טעויות וללמוד מהן והכי חשוב, להרגיש נוח לדבר באנגלית.

שיטת הלימוד של Active English

השיטה של Active English בנויה על לימוד תוך כדי שיחה, בשימת הדגש העיקרי על דיבור. 

באנגלית למתחילים אנחנו מתרכזים באנגלית יומיומית, בייחוד בנושאים הקשורים לטיולים, נסיעות, שדה תעופה, הזמנה במסעדות, התמצאות בעיר, הזמנות באינטרנט, ניהול שיחת היכרות וכיוצ"ב. 

אנחנו מאמינים שתרגול דיבור אנגלית מהשיעור הראשון היא הדרך היחידה שמאפשרת באמת ללמוד לדבר בזמן אמת ולכן אנחנו פועלים בשיטת Practice makes perfect והמוטו שלמו הוא – לדבר לדבר לדבר אנגלית.

מסלולי מבוגרים

שנתי 12 חודשים

235


לחודש


 • כ26₪ לשיעור


חצי שנתי 7 חודשים

255


לחודש


 • כ28₪ לשיעור


מקוצר 4 חודשים

275


לחודש


 • כ30₪ לשיעור

מסלולי כרטיסיה

56 שיעורים

1795


לכרטיסיה


 • כ32₪ לשיעור


32 שיעורים

1250


לכרטיסיה


 • כ37₪ לשיעור


15 שיעורים

675


לכרטיסיה


 • כ45₪ לשיעור

התחל עוד היום

השאירו פרטים כדי להפסיק לגמגם באנגלית ולהתחיל לדבר בביטחון רב!

השיטה של Active English

Active English הוא בית הספר לאנגלית היחידי בארץ המספק לתלמיד חווית לימוד מהנה, מקיפה ויסודית שמספקת את הידע בשפה האנגלית, את הכלים להבנתה ואת פעילויות התרגול שמוודאות שהלמידה תהא אפקטיבית לטווח ארוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פניה למוקד

למד איתנו
תשתפר איתנו
מורים דוברי שפת אם
שיטת לימוד מסודרת
ראשון לציון
תרגילים באתר
תשלום קל