ללמוד אנגלית

השפה האנגלית נמצאת עמוק עמוק בתוך השימוש היום יומי שלנו, לעיתים גם מבלי שנרגיש בכך. אם בעבר (וגם היום) אנשים היו נרשמים ללימודי אנגלית און ליין כחלק מהרצון להרחיב אופקים ולצבור ידע, היום ללמד אנגלית נחשבים כמעט כתחום חובה ללמידה שכל מי שמבקש להגיע להצלחה כלשהי בעולם העסקים ובכלל. אדם שמרשה לעצמו לצבור השכלה ללא ללמד אנגלית עושה טעות מרה, כזאת שהוא עלול להצטער עליה בעתיד.

 איזה סוגי אנגלית לומדים?

שיעורים פרטיים באנגלית נותנים מעט רקע על גלגולי השפה האנגלית לדורותיה, כאשר משחר הימים התפתחו 4 שלבים של השפה האנגלית – אנגלית מודרנית (אנגלית של ימינו), אנגלית מודרנית מוקדמת, אנגלית ביניים, ואנגלית עתיקה. מן הסתם היום לא לומדים ללמד אנגלית עתיקה, שהיא למעשה זהה לגרמנית המודרנית. כך גם ללמד אנגלית ביניים, למרות שניתן למצוא הרבה כתבי עת מימי הביניים אשר אוצר המילים שלהם התחיל להיות דומה ולו במעט לאוצר המילים של האנגלית של היום. ללמד אנגלית מודרנית, שהייתה בשיאה בעיקר מתקופתו של וויליאם שייקספיר, עדיין נלמדת בבתי ספר לאנגלית מסוימים כאשר עיקר הלימודים הם סביב פואמות אנגליות וספרות אנגלית ישנה. הסוג הרביעי של ללמד אנגלית הוא אנגלית מודרנית של היום.

 

על פי ההערכות השפה האנגלית, כפי שנלמד במהלך ללמד אנגלית, היא השפה העשירה ביותר בעולם, אשר לה מאות אלפי מילים, (ההערכה ספציפית גורסת כי השפה האנגלית יש כמיליון מילים), סלנג וביטויים אחרים. במהלך ללמד אנגלית כמובן שלא ניתן ללמוד את כל אוצר המילים של השפה המדהימה הזאת, אך כמובן שאכן לומדים את הבסיס היציב להתנהלות יום יומית עם השפה האנגלית. לצד ללמד אנגלית רגילים קיימים מסלולי ללמד אנגלית מתקדמים, שם מלמדים מינוחים מסובכים יותר וניתן לסווג לימודים לפי טרמינולוגיה (מילון מונחים בעברית) של מקצוע מסוים.

 

פוסטים נוספים