שיפור האנגלית בדיבור

שיפור האנגלית בדיבור בקלי קלות!
מכירים את זה שאתם רוצים לדבר עם מכר באנגלית, ממש מתאמצים, שוברים את השיניים, מתעייפים, ולבסוף מוותרים על המילה שתכננתם לומר וממשיכים הלאה? אל דאגה, מצב זה, של שכחת אוצר המילים שלנו באנגלית עשוי לקרות לכל אחד, בעיקר אם מדובר במי שנמצא מרחק שנות אור משנות התיכון. מדוע? זה טבע האדם וזהו טבעו של המוח האנושי – כשלא מתרגלים – שוכחים. כשהמוח לא רגיל – הוא זונח את המאמץ. יחד עם זאת, שיפור האנגלית בדיבור זו לא משימה קשה כל כך, אך כדי להצליח בה, יש לדעת כיצד לגשת אליה ובאיזה אופן לעשות זאת.
מפסיבי לאקטיבי
ככל שהשנים עוברות, המוח שלנו מתמלא בפיסות זיכרון רלוונטיות ולא רלוונטיות כאחד. עם חלק מפיסות הזיכרון הללו הוא משתמש באופן מיידי ויום יומי ואת השאר הוא נאלץ לשלוף ממאגרי הזיכרון הרדומים שלו. מי שלא משתמש בשפה האנגלית ביום יום שלו, ימצא את עצמו לרוב בדיוק בסיטואציה שתוארה בתחילת המאמר – תחושה שהוא יודע את המילה אך לא זוכר אותה, או לא יודע היכן למקמה במשפט. אוצר מילים פסיבי דן במילים שנצליח לזהות אך לא לשלוף בעת הצורך, ואוצר מילים אקטיבי כולל בתוכו את המילים שאנו מכירים, טמועים במוח היטב ונוכל להשתמש בהם בעת הצורך בקלות. שיפור האנגלית בדיבור למעשה מנסה להפוך את אוצר המילים מפסיבי לאקטיבי.
כיצד שיפור אנגלית מתבצע?
ישנן דרכים רבות להגיע אל שיפור אנגלית מדוברת. הדרכים כמובן תלויות בזמנו הפנוי של האדם, מצבו הכלכלי וגם בדרך הטובה ביותר בה הוא סופג ולומד דברים. ללא כל ספק, השיטה שאנו ממליצים עליה היא לקיחת קורס אנגלית מדוברת. מחיר שווה לכל נפש, תוצאה מובטחת ודרך משמעותית שמעל האפקטיביות שבה, היא גם מהנה וחוויתית. בית ספר English Active מציע בדיוק את הדברים הללו.
קורס אנגלית מדוברת – מחיר, חוויה, דרך
שלושת המרכיבים הללו מתנקזים אל קורס שבו מי שמחליט מה המינון המתאים לו – הוא אתם. שיפור האנגלית בדיבור, בכתיבה ובקריאה מעולם לא היה קל כל כך. השיטה עובדת כך: אתם רוכשים מנוי המקנה לכם כניסה חודשית של ארבע פעמים בכל החודש, למשך 45 דקות בכל פעם. בכל אחת מהפעמים הללו, נלמד יחד בקבוצות קטנות מפי מורים דוברי אנגלית שפת אם, כשרוב הלמידה היא לא פרונטלית – אלא נעשית על ידי דיבור אנגלית – שלכם! אנו מאמינים שככל שתשוחחו יותר בשפה הרצויה, כך שיפור אנגלית מדוברת יעשה ברור ומשמעותי יותר. תרגול האנגלית תסייע לכם לשלוף את המילים הרלוונטיות בעת הצורך, לדעת מתי להשתמש בהם וגם באיזה אופן וכל זה בקבוצה קטנה שמטרתה זהה לשלכם: שיפור האנגלית בדיבור, בכתיבה ובקריאה.
שיפור אנגלית הוא לא דבר קשה כל כך. ב Active English אתם אפילו עלולים לגלות שמדובר בלא פחות מחוויה מעשירה ומעצימה.