שיעורים פרטיים באנגלית

היום, כדי להצליח להשתלב בעולם הגדול, לצד כישורים חברתיים, לימודים מקצועיים והשתלמויות, יש צורך במצרך אחד חשוב: לדעת לדבר אנגלית. לימוד השפה האנגלית הפך להיות דבר חשוב כל כך, שכמעט ואין דרך להימלט מידיעת השפה על בוריה. ברובם המכריע של התחומים, יש צורך לדעת אנגלית כדי להיות חלק מה"משחק" ולהתקדם בתחום. אך יחד עם זאת, מאחר ובמדינת ישראל השפה הרשמית היא עברית, לא כולם יודעים לדבר אנגלית באופן שוטף. כדי שדבר זה לא יהווה אבן נגף בהמשך התקדמותכם המקצועית, כדאי מאוד לפנות לעזרתם של שיעורים פרטיים באנגלית.
שיעורי אנגלית – המפתח להצלחה
שיעורים פרטיים באנגלית הם קרש קפיצה מוצלח במיוחד לקראת ידיעת השפה. האינטרקציה עם המורה הנבחר מעודדת את התלמיד להמשיך ולהתמיד, למלא מטלות, להשלים את שיעורי הבית הניתנים לו ובסופו של דבר – להצליח לדבר שוטף. ככל שמתרגלים יותר את השפה האנגלית על ידי שיעורים פרטיים באנגלית, כך מגלים שהשד, בעצם, לא נורא כל כך, ושהלימודים עשויים להיות אפילו מהנים. כל שתזדקקו לו הם מוטיבציה גבוהה, רצון להצליח וגם – שיעורי אנגלית באווירה חמה ונעימה.
שיעורים פרטיים באנגלית או בקבוצה קטנה?
יחד עם זאת, ישנם רבים המוצאים את עצמם מסוגלים להפיק יותר משיעורים המתקיימים בקבוצות לימוד קטנות. דבר זה, כמובן, נתון לבחירתכם ולאופי שלכם – ישנם יתרונות בכל אחת מהבחירות. היתרון הברור בקיום לימודי אנגלית במסגרת של שיעור פרטי, הוא כמובן העובדה שכל הזמן הנתון מוקדש אך ורק לכם. היתרון הברור בלימודים בקבוצה קטנה, לעומת זאת, הם ההפריה ההדדית הנוצרת בצורה זו מתוקף העובדה שאתם בקבוצה בה הרמה זהה, פחות או יותר, ולכולם מטרה אחת: להצליח. כשכל אחד תורם את דעותיו וגם מעורר את הקשיים שלו, נוצרת מעין קבוצת תמיכה המהווה מרכיב לא פחות חשוב מהלמידה עצמה.
אם בחרתם בלימוד בקבוצה קטנה, English Active עשויה להיות כתובת מצוינת עבורכם. בקבוצה קטנה ואינטימית המונחית על ידי מיטב המורים – דוברי אנגלית שפת אם – אנו מתרגלים יחד את השפה האנגלית כפי שהיא מדוברת ביום יום. בכניסה לשיעורים שלנו אתם למעשה רוכשים מנוי המאפשר לכם להגיע ארבע פעמים בחודש, שיעורי אנגלית בבוקר או בערב, ל- 45 דקות של שיעור, שבו אנו מתרגלים יחד דיבור, כתיבה ומציפים נושאים רלוונטיים שיגבירו את אוצר המילים שלכם ויסייעו לכם לשפר את השפה בצורה משמעותית.
שיעורי אנגלית
התכנית שלנו היא יחידה מסוגה, והיא מיועדת לכל שכבות הגיל – שיעורי אנגלית בבוקר או בערב, שיעורי אנגלית לילדים, למבוגרים, לצעירים ולעסקים – אנחנו בונים את התכנית כך שהיא תתאים באופן מקסימלי לרמה אליה אתם מעוניינים להגיע, וגם לרמה בה אתם מצוים כעת. שיעורי אנגלית לילדים, בדרך כלל, נעשים בשעות הערב, כדי למנוע הפסד של הלימודים השוטפים בבוקר.
כדי ללמוד אנגלית – לא צריך לעבוד קשה מדי. באווירה נעימה וביתית, אנו מחכים רק לכם.