קייטנות אנגלית

קצת אחרי פסח, שמתחיל להיות כבר חם בחוץ, אצל רוב ההורים משתרשת ההבנה שהחופש הגדול מתקרב בצעדי ענק, והגיע הזמן למצוא סידור מתאים לילדים.
קייטנות יש בשפע, כל אחת מציעה את הפעילויות הייחודיות לה, וכמובן, הרבה בריכה, אבל להורים רבים, זה לא מספיק, הם תרים אחר קייטנות שגם יטמנו בחובם כיף והנאה, אך לצדם גם ערך חינוכי או לימודים מוסף.
קייטנות אנגלית יספקו ללא כל ספק, מענה על מלוא הדרישות של ההורים, קייטנות אנגלית מציעות לצד בריכה, טיולים ופעילויות חווייתיות ומהנות, גם לימודי אנגלית, מה שיאפשר לילדים המשתתפים בקייטנות אלו, לחזור בתום החופש, לספסל הלימודים, עם סיפורים על חוויות מהקייטנה ועם אנגלית הרבה יותר טובה.


לומדים ונהנים
זה נכון שילדים רבים יכולים להגיב בקרירות לגבי הצעה להרשמה לאחת מאותן קייטנות אנגלית בקיץ. אבל ברגע שנכנסים עם הילדים לפרטים, ומסבירים להם שאותן קייטנות אנגלית, לא כוללות רק שינון של מילים חדשות ולימוד בכיתות, אלא גם משחקים, שעשועים, חוויות וחברים חדשים, פתאום אותן קייטנת אנגלית בקיץ יכולות להיתפס כמלהיבות יותר – בעיקר אם מקפידים לבחור את הקייטנה בצורה מושכלת ונבונה, מבלי להתפשר על תכניה ועל איכות מוריה – ניתן אף לקבל פירט על התכנים השונים בכל אחד מימי הקייטנה, מה שיאפשר לקבל את התמונה המלאה לגבי איכותה וטיבה.


קייטנות אנגלית בראשון לציון
אם אתם מחפשים אחר קייטנות אנגלית בראשון לציון, ולא מעוניינים להתפשר על פחות מהטוב ביותר, אין כל ספק כי קייטנות אנגלית בראשל"צ של active english יספקו מענה על מלוא הדרישות שלכם, ואף יפתיעו לטובה.
קייטנות אנגלית בראשל"צ של active english, מאפשרות לילדים ליהנות מדרכים מהנות וקלילות ללימוד אנגלית ו/או שיפור השפה, וזאת על ידי מורים מקצועיים ומנוסים.
ההורים מצדם, יוכלו להית רגועים בידיעה שהילדים שלהם גם נהנים מהחופש שלהם וגם נמצאים במסגרת לימודית מעשירה.
אז אם גם אתם תרים אחר קייטנות אנגלית בראשון לציין והסביבה, כל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הראשון, זה ליצור קשר עם active english, ולרשום את הילדים לקייטנה איכותית ומהנה.