קייטנות אנגלית

מי אמר שלימוד שפה חדשה חייב להיות מייגע? קייטנות אנגלית של בית הספר Active English שבראשון לציון, מסייעות ללמוד אנגלית בקלות, בכיף ובהנאה. רוצים לדעת כיצד וגם מדוע לימוד האנגלית כה חשוב בגילאים צעירים?
מיומנויות אינטליגנציה ובטחון
כדי ללמוד אנגלית לילדים קטנים, יש צורך חשוב להאהיב עליהם את לימוד השפה. ללמוד אנגלית מדוברת, כזו שתסייע להם בהמשך להתמודד עם העולם האמיתי וגם לצלוח את אתגר לימודי האנגלית במסגרות הלימודיות השונות (בית הספר היסודי, תיכון ולימודים אקדמיים), זהו אתגר משמעותי שיתרום רבות לילדים. הצורך ללמוד אנגלית לילדים הוא חשוב, מכיוון שמה שהם סופגים בגיל צעיר – ילך איתם כל החיים. המוח של הילדים מפותח דיו ובשל דיו כדי לספוג חומר חדש, והוא למעשה נמצא בשיאו. בנוסף, מחקרים מוכיחים כי לימוד משמעותי של השפה האנגלית, מסייע גם ברכישת מיומנויות אינטיליגנציה נוספות כגון זיכרון, שליפה, מניעת הפרעות קשב וריכוז וגם ביטחון עצמי גבוה. זאת אומרת, שעל אף שמדובר במיומנויות שאינן קשורות בקשר ישיר עם לימוד האנגלית – הן משפרות אותן פלאים. כדי לסייע לילדים לא לפחד מהאנגלית ואפילו לאהוב אותה, הקמנו קייטנות אנגלית בבית הספר Active English.
ללמוד אנגלית בקלות ובכיף
המוטו שלנו הוא שכדי ללמוד למידה משמעותית, יש צורך בלימוד חוויתי ומהנה. לא עוד שיעור פרונטלי מייגע בכיתה המשותף למספר גדול של תלמידים, לא עוד מטלה ועוד שיעורי בית, אלא לימוד באווירה נעימה, מקבלת, כיפית ומהנה. הלימודים כוללים משחקים, הפעלות וצפיה בסדרות, כך שהאופן שבו החומר מופנם אצל התלמיד הוא בדרך מהנה וחוויתית – מה שתורם פלאים להפנמתו של החומר, לעיבודו וכן לשליפתו במועד הנדרש.
כיתות קטנות ואינטימיות
כדי שהתלמידים יוכלו לקבל יחס אישי ולמידה משמעותית, אנו דוגלים במתן כיתות קטנות במיוחד. בכל כיתה יש עד שמונה תלמידים, מה שמאפשר למורה להעניק לכל תלמיד את הקצב לו הוא זקוק, את היחס האישי המיוחד לו ובסופו של דבר, גם לאתר קשיים ואתגרים ברגע שהם מתעוררים ולא כשנעשה מאוחר מדי. המורים שלנו כולם הם דוברי אנגלית שפת אם, מה שמסייע להם להעביר לילדים את השפה ממש כפי שהיא מדוברת בארצות הברית (הם שולטים, כמובן, גם בשפה העברית על בוריה).
קייטנות אנגלית מסייעות גם לבטחון העצמי של הילד. המטרה שלנו, בסופו של דבר, היא ללמוד אנגלית מדוברת, כזו שאפשר להשתמש בה בעתיד. מלבד חוקי הדקדוק ומיומנויות השפה הקריטיות והבסיסיות, אנו מתרגלים דיבור בשפה האנגלית ללא הרף, זהו חלק אינטגרלי ממערך הלימוד, ודבר זה מעודד את הילד לבטא את עצמו ולהבין שהשפה – גם אם היא זרה – היא בעצם גם ידידותית.
קייטנות אנגלית של בית הספר Active English יקבלו בברכה ובאהבה את ילדיכם, ויסייעו לו לקלוט שפה נוספת – חשובה מאין כמוה.