איך פיתחנו את השיטה

השיטה של Active English פותחה מתוך הכרת שוק לימוד האנגלית בארץ והתאמת אופן הלימוד לתלמיד הישראלי.

רוב התוכניות המוצעות היום עובדות על שיטות של לימוד פרונטאלי או לימוד און ליין, צורה שיכולה להיות מעייפת ולא מעניינת, קורסים רבים מתמקדים בלימוד עצמי, לימוד מקיף של חוקי דקדוק מסורבל ושימת דגש מינימלי על חשבון זמן תרגול שיחה מול מורה.

אנחנו רצינו לפתח שיטת לימוד שתהיה הן אפקטיבית לאורך זמן, הן מהנה וחווייתית והן כזו שתפתח את הדלת לכל מי שמעוניין לשפר את האנגלית במחיר שיתאים לכל תקציב.

בנינו במשך שנים מאגר של אלפי פעילויות, מגוונות וייחודיות, שחושף את התלמיד לשלל סוגי מילים, בכל תחום ותחום, כולל ביטויים, סלנג, אנגלית מדוברת נפוצה, פתגמים ועוד ועוד, הכל במטרה לחשוף את התלמיד למקסימום אנגלית, ולתת לו הזדמנות אמתית ללמוד אנגלית אקטואלית באופן שיישמר לאורך זמן.

השיטה של Active English בנויה על לימוד תוך כדי שיחה, בשימת הדגש העיקרי על דיבור. אנחנו מאמינים שזו הדרך היחידה שמשפרת את אוצר המלים, את הביטחון בדיבור ואת הטמעת חוקי הדקדוק. למידת "תיאוריה" בלי שימוש מעשי אינה אפקטיבית ולכן אנחנו פועלים בשיטת Practice makes perfect.

השיטה שלActive English מיועדת לתת לתלמיד ליהנות מהאנגלית, להרגיש נוח לדבר אנגלית ולפרוץ מחסומים שעמדו בפני אלו שרצו לשפר את האנגלית אך נמנעו מכך עד היום בגלל מחירים גבוהים ..............