לימוד אנגלית לילדים

אין ספק שכדי להצליח בעולם של ה"גדולים" יש צורך חשוב בידיעת השפה האנגלית על בוריה. התקשורת העולמית מבוססת על שפה זו וכדי לסלול את הדרך, כמעט בכל תחום (רפואה, עסקים, מלונאות ועוד), ולהגדיל את סיכויי ההצלחה בעולם –חובה עלינו להנחיל לילדינו, בדרכים הטובות ביותר, לימוד אנגלית לילדים כבר מגיל צעיר. לימוד אנגלית דיבור, קריאה וכתיבה הם שלושה אספקטים של השפה, ובשביל להגיע לתוצאה הטובה ביותר, יש להפוך את הלימוד לחוויתי ומעניין עבורם.
מדוע לימוד אנגלית לילדים חשוב בגיל צעיר?
בגיל צעיר, המוח של הילדים שלנו קשוב הרבה יותר ללימוד שפה חדשה מאשר בגילאים מבוגרים יותר. הילדים נמצאים בשיאם – שיא הסקרנות, שיא ההבנה ושיא יכולת קליטת חומר חדש. לימוד שפה אנגלית בגיל צעיר הוא אחת המתנות הנהדרות שתוכלו לתת לילדכם בשל כך. בנוסף, מחקרים בדקו ומצאו כי לימוד אנגלית דיבור, קריאה וכתיבה, מסייע לילדים לא רק בלימוד המיומנויות הללו – אלא גם ברכישת מיומנויות קוגנטיביות נוספות כמו פיתוח הזיכרון ויכולת השליפה, מניעת הפרעות קשב וריכוז וגם פיתוח בטחון עצמי גבוה. זאת אומרת, שמלבד לימוד השפה עצמה, אנו מעניקים לילדנו גם מתנה נוספת שאינה קשורה במישרין למתנת לימוד שפה אנגלית אלא מעניקה ערך מוסף לא מבוטל בעצמה.
לימוד אנגלית לילדים בחולון – קרוב לבית, באווירה אינטימית
הילדים שלנו צריכים את התנאים האופטימליים כדי ללמוד. ביום הם עסוקים בבית הספר, בערב הם עסוקים בחיי המשפחה, בחוגים ובמילוי מטלות בית הספר ובין לבין – לא נותר זמן רב להקנות להם את המיומנויות החשובות של לימוד האנגלית. לימוד אנגלית לילדים בחולון בבית הספר Active English יהיה קרוב לבית ויסייע לילדים להגיע בקלות, במהירות ובעיקר בנוחות אל מקום המפגש. שם, עם ילדים ברמה זהה לשלהם, הילדים יוכלו ללמוד באווירה אינטימית ומשפחתית את יסודות האנגלית, ולהתקדם צעד צעד בליווי מורים מקצועיים המעניקים יחס אישי לכל תלמיד.
לימוד אנגלית לילדים בצורה חוויתית
הלימוד בבית הספר Active English מאפשר הענקת יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. המספר המקסימלי של הילדים הלומדים בכיתה אחת עומד על שמונה בלבד, ובאופן זה כל מורה יכול להעניק לילד את היחס לו הוא זקוק, ללמד באופן פרטני ולשים לב לקשיים ולאתגרים העומדים לפתחו של הילד – ממש כמו שיעור פרטי של ממש. האווירה המשפחתית הנוצרת בכיתת הלימוד נובעת מהגיבוש המיוחד הנוצר ביניהם. התלמידים מפרים זה את זה, לומדים אחד מהשני ועוברים יחד תהליך משמעותי והכל – באווירה מהנה וכיפית. אנו אמונים על פיתוח חומרי למידה מהנים, כחלק מחווית הלימוד, ועושים הכל כדי להעביר חומר פורמלי בצורה משעשעת, שתסייע להם גם להפנים אותו בעתיד.
לימוד אנגלית לילדים בבית הספר Active English – לכל ילד, בכל רמה. אנו ערבים להצלחה שלך!