אנגלית בראשון לציון

לימודי אנגלית – ראשון לציון על המפה!
לימודי אנגלית ראשון לציון והסביבה מעולם לא היו נגישים ומקצועיים כל כך. בית הספר לאנגלית Active English מציע חווית לימוד אנגלית בראשל"צ לכל הגילאים. היום נתמקד בגילאים הצעירים יותר, וננסה להבין מדוע לימוד אנגלית לילדים בראשל"צ הוא הדבר הטוב ביותר שתוכלו להעניק לילדכם.
לימוד אנגלית בראשל"צ – ילדים נהנים יותר
ידוע הדבר כי בגילאים הנמוכים, ידיעת השפה האנגלית חשובה ביותר. אין כמעט מקצוע שלא דורש התמצאות בשפה זו, ואין כמעט דרך להימלט מכך שהצלחה בבית הספר היסודי, לאחר מכן בתיכון וגם בלימודים האקדמיים, תלויה בקליטת השפה האנגלית.
בגילאי היסודי, המוח שלנו עדיין בשל מאוד לקליטת שפות חדשות וזהו הזמן האופטימלי ללמוד אנגלית. בנוסף, לימוד השפה האנגלית תורם לא רק לידיעתה המוצלחת, אלא גם משפיע באופן ישיר על פיתוח מיומנויות קוגנטיביות ואינטיליגנציה נוספות, על מניעת הפרעות קשב וריכוז, ועל ביטחון עצמי גבוה.
לימודי אנגלית ראשון לציון – אינטימי יותר, משתלם יותר
כעת, משהבנו את חשיבותה המכרעת של האנגלית להצלחה עסקית ומקצועית התורמת גם לפיתוח האינטיליגנציה של הילדים, ננסה להבין את חשיבות הלימוד בקבוצות קטנות. בבית הספר, בלימודי האנגלית השוטפים, עם כל הרצון הטוב הקיים במערכת החינוך ואצל המורים המקצועיים, אין למורה את היכולת לגשת אל כל תלמיד באופן אישי ולהבין בדיוק מהם הקשיים שלו והיכן הוא זקוק לחיזוק. בהיעדר יחס אישי, ילדים רבים צוברים פערים בלמידה ועל אף מספר השעות הגדול יחסית המוקצב ללימודי האנגלית בבית הספר, ילדים רבים לא מממשים את מיטב היכולות שלהם, ונשארים מאחור.
קורס אנגלית לילדים בראשון לציון בבית הספר Active English פועל במתכונת כזו שבכל כיתה יש עד שמונה תלמידים בלבד. המורים המקצועיים שלנו, כולם דוברי אנגלית שפת אם, מעניקים יחס אישי לכל תלמיד ופנויים להקנות לו את מיומנויות השפה החדשות בצורה אינטימית, מקצועית ובעיקר אפקטיבית.
לימוד אנגלית - ראשון לציון והסביבה
לימוד אנגלית לילדים בראשל"צ מאפשר לכל ילד, בכל רמה לימודית, להשתלב ולהצליח. אין זה סוד שכשמעניין לנו אנו לומדים יותר. שיטת הלימוד שלנו מושתתת על שני דברים חשובים: האחד, לימוד מקצועי המקנה לילדים כללי דקדוק, פיתוח אוצר מילים ומיומנויות קריאה, כתיבה ודיבור והשני – לימוד חוויתי ומהנה. קורס אנגלית לילדים בראשון לציון בבית הספר Active English מועבר לילדים בצורה חוויתית, המשלבת משחקים, פעילויות והפעלות שהילדים לוקחים בהם חלק בלתי נפרד ודומיננטי במיוחד. על ידי פיתוח המיומנויות השפתיות הנדרשות בצורה מהנה, הילדים נהנים לקחת חלק בשיעורים השונים ומרגישים למידה משמעותית ומפרה – אך לא פחות חשוב מכך – מהנה.
הלימודים, הנעשים קרוב לבית, תורמים לתחושת הנוחות של התלמיד ומסייעים לו לשמור אנרגיה בין לימודי החובה בבית הספר, לבין לימודי הרשות בקורס. לימוד אנגלית – ראשון לציון ובית הספר Active English מחכים לכם!