אנגלית למבוגרים

בכפר הגלובלי בו אנו חיים, ידיעת השפה האנגלית על בוריה היא מצרך חשוב והכרחי. אין דרך להימנע מכך: העולם, היום, דובר אנגלית. נכון שיש אנשים רבים שיכולים לעבור חיים שלמים ולהסתדר גם בלי ידיעת השפה הזו, אך לרוב, כדי להתקדם, להצליח ולהיות חלק מהמהפכה – חשוב ללמוד לדבר, לקרוא ולכתוב באנגלית. יחד עם זאת, לצד רבים שמגלים הבנה ושליטה מלאה בשפה, ישנם אחרים שמתקשים בכך יותר, מסתדרים איכשהו עד לגילאים מבוגרים ואז מבינים – אין דרך להימלט, יש ללמוד אנגלית.
הנחמה הגדולה והתקווה המשמעותית ביותר היא שאף פעם לא מאוחר מדי ללמוד שפה חדשה – ישנה. שיעורי אנגלית למבוגרים ניתנים בכל הרמות, בכל הגילאים, ואחוזי ההצלחה המשמעותיים מלמדים שלימוד אנגלית למבוגרים הוא דבר ישים לחלוטין.
אנגלית למבוגרים – בשביל מה?
השאלה הטובה יותר היא: מדוע לא? מבוגרים רבים מחליטים להדביק את פערי השפה בגיל מבוגר כי לפתע התפנה להם זמן, המוח פנוי יותר לקלוט והם רוצים להיות חלק, להבין, להשתתף. אנגלית לפנסיונרים נעשית באווירה רגועה הרבה יותר מאשר כל סוגי הלימוד האחרים. בלי לחץ. בכיף ובהנאה. אחרי הכל, אין תחושה מתסכלת יותר מהתחושה שבגלל כשלים טכניים, אתה מנוע מלהשתתף בפעילות מסוימת. כשטסים לחו"ל, למשל, לא משנה לאיזו מדינה, השפה האנגלית היא הכרחית כדי להצליח לתקשר עם המקומיים. כשמזמינים מוצר באינטרנט – רוב האתרים הם מבוססי אנגלית. אנגלית למבוגרים מיועדת לפתור בדיוק את הכשלים הללו ומאפשרת להצליח "להתערבב" עם העולם. אנגלית לפנסיונרים היא חממה המאפשרת להם לעשות זאת באווירה נעימה ולא לוחצת. לצידם, ישנם מבוגרים רבים שמחליטים לעשות הסבת מקצוע בגיל מבוגר והתפקיד החדש דורש מהם מיומנויות שלא נדרשו מהם קודם, אנגלית היא אחת הבולטות שבהן.
אנגלית למתקדמים ולמתחילים
לא משנה באיזו רמה האנגלית שלכם נמצאת – שיעורי אנגלית למבוגרים יסייעו לכם להדביק את הפער בקלות ובכיף. שיטת הלימוד שלנו בבית הספר לאנגלית Active English מתבצעת בצורה כזו שלכל אחד, בכל גיל ובכל רמה, יש חממה ומקום בטוח להתבטא באנגלית. תרגול אינטנסיבי של השפה, למידת הדקדוק ותרגול קריאה וכתיבה, מאפשר חשיפה משמעותית לשפה ולמידה באווירה מקבלת וחמה – עם אנשים שהם ממש כמוך. החלוקה לרמות מאפשרת למידה של אנגלית למתקדמים לצד קבוצות לימוד נוספות למתחילים, כך שלא משנה מהי נקודת המוצא שלך, בסוף הדרך תגיע להישגים משמעותיים ולרכישת השפה תוך הקרנת ביטחון עצמי גבוה.
לימוד אנגלית למבוגרים נעשה, כאמור, בחממה. קבוצת לימוד קטנה ומורים בעלי אנגלית שפת אם, יבטיחו את הקליטה המהירה של השפה וכן את החופשיות להתבטא, ללמוד מטעויות של אחרים, ללמוד מאחרים ולהפרות זה את זה. גם בגילאים מבוגרים, לא משנה באיזה רמה אתה נמצא או מה הסיבה שבשלה החלטת ללמוד אנגלית – מגיע לך להתקדם, לרכוש ידע ולהיות חלק מהעולם הגדול.