אנגלית לילדים

בעולם שבו אנו חיים, נודעת חשיבות עצומה לשפה האנגלית. זוהי השפה המדוברת ביותר בעולם, המשותפת לכמות עצומה של אנשים, ובשל כך ישנו צורך מיוחד להדגיש את לימודי השפה הזו כבר בגיל צעיר. לימוד אנגלית לילדים בצורה חוויתית יקנה לילד את המיומנויות הנדרשות כבר בגילאים נמוכים, מיומנויות שישמשו אותו בעתיד ויתנו לו כלים להתמודד עם השפה האנגלית ברמה הגבוהה יותר. למה זה כה חשוב ואיך עושים את זה?
אנגלית כמתנה לחיים
מחקרים רבים מראים כי השלב האופטימלי ביותר להתחיל ללמוד שפה חדשה הוא כבר בגילאים נמוכים. בשל כך יש תכניות ללימוד אנגלית לילדים ממש בתחילת בית הספר היסודי, באופן מוגבר ובצורה אינטנסיבית. לצד זה, ידוע הדבר שלימוד השפה האנגלית לא רק תורם לידיעתה בלבד, אלא משפיע על מיומנויות אינטליגנציה נוספות שאינן קשורות לשפה כלל, אלא לרמה הקוגנטיבית של הילד, פיתוח מיומנויות למידה, מניעה של הפרעות קשב וריכוז וגם פיתוח הבטחון העצמי של הילד. לימוד אנגלית לכיתה ד', אנגלית לכיתה ה' או גילאים נמוכים יותר - הוא לא פחות ממתנה.
כיתות קטנות ואינטימיות
יחד עם זאת, הלימוד בכיתה רגילה, עם מספר גדול של תלמידים כשהמטרה היא בדרך כלל לעמוד ביעדי הספק חומר, מוביל לכך שלא כל ילד מקבל יחס אישי והמורה, פעמים רבות, לא יכול לעקוב אחר התקדמותו או להיפך – להבין במה יש לחזק ואת מה יש לשפר. בית הספר לאנגלית Active English מציע לימודי אנגלית לילדים בכיתות קטנות ומשפחתיות, ובכך למעשה מהווה יתרון לא מבוטל על פני לימודים שוטפים בכיתה. כמובן שהמטרה היא לא להחליף את לימודי האנגלית בבית הספר, אלא להוות תוספת משקל משמעותית בלמידה ובהפנמה. לימודי אנגלית לילדים מתחילים עונים על הצורך ביחס אישי ובלימוד בקבוצה אינטימית, שבהכרח מובילים להצלחת התלמיד.
לימוד חוויתי ומהנה
לצד לימודים בכיתות קטנות ובאווירה אינטימית, בית הספר מציע לימוד חוויתי במיוחד. כיתות אנגלית לילדים מתחילים בנויות בצורה כזו שבכל כיתה יש עד שמונה תלמידים בלבד. הלימוד נעשה בצורה חוויתית ומהנה, דרך משחקים, הפעלות ושיתוף בלתי פוסק של תלמידי הכיתה – כל שבוע, פעמיים בשבוע, בשעות שנוחות לכם. ההבנה שהילד זקוק לגירויים כדי להגיב, היא הבנה שהיא נר לרגלינו, ואנו מנסים בכל העת להתעדכן בנושאים הקרובים לעולם הילדים ולקיים את הלימודים באווירה תומכת וכיפית, ממש כמו קייטנה – אבל עם לימוד.
בלימוד המיועד לכיתות היסודי, אנגלית לכיתה ד' או אנגלית לכיתה ה', אנו מתמקדים בלמידת מיומנויות שפה שישמשו קרש קפיצה לכיתות הגבוהות יותר, בהן רכישת השפה הופכת להיות מורכבת יותר. כדי לבסס את הלימוד בצורה הטובה ביותר, יש להתחיל ללמד אנגלית לילדים כבר בשלבים המוקדמים. אנו בטוחים שהחוויה תהיה משמעותית, הלמידה תהיה קרש קפיצה מצוין והחומר הנלמד יהיה אפקטיבי ביותר.