איך משפרים אנגלית

איך משפרים אנגלית? בואו ללמוד מהמומחים
כדי לשפר אוצר מילים באנגלית וכדי לדעת איך ללמוד לדבר אנגלית, יש צורך בחממה נעימה, מקבלת ובעיקר – מקצועית. היום, ידוע לכל כי חשיבות לימוד השפה האנגלית היא ראשונה במעלה וחשובה עד מאוד לצורך התקדמות מקצועית בחיים. איך משפרים אנגלית? איך ללמוד אנגלית גם בגילאים מבוגרים? או צעירים? המפתח להצלחה הזו טמון במידה רבה באופן שבו אתם בוחרים לעשות זאת.
איך משפרים אנגלית? שילוב של כמה פרטים
גם אם לימוד השפה לא בא לכם בקלות ואתם נתקלים בקשיים, גם אם הלימודים בבית הספר היסודי והתיכון עברו עליכם תוך אתגרים מרובים ובקושי צלחתם את בחינת הבגרות – עדיין לא מאוחר כדי לשפר. כדי לדעת איך ללמוד לדבר אנגלית ולהשלים את הפער שנוצר, יש צורך בלא מעט מוטיבציה, התמדה וגם בחירה של המסלול הנכון. בית הספר לאנגלית Active English הוא מקום מצוין להכשיר את עצמכם ולדעת גם איך ללמוד אנגלית בצורה חוויתית ומהנה. כיצד זה עובד?
לדעת איך משפרים אנגלית בצורה מיידית ואפקטיבית
בכיתות לימוד קטנות אנו בונים חממה ללימוד האנגלית. בקבוצה הומוגנית של חברים הנמצאים ברמה זהה לזו שלכם, אנו לומדים יחד להעשיר את השפה, את מיומנויות הקליטה שלנו ואת אוצר מילים באנגלית בצורה שגם תישאר איתנו לתמיד. הדבר החשוב ביותר הוא לדעת איך ללמוד לדבר אנגלית בצורה שוטפת ובטוחה. מיקוד זה נעשה באופן של תרגול שוטף ואינטנסיבי. ככל שנדבר יותר את השפה, כך נפנים אותה יותר והמוח ידע לשלוף את המילה הנכונה בקונקסט הנכון בשעת הצורך. מלבד זאת, יש צורך חשוב גם לדעת לכתוב ולקרוא טקסטים, לא רק להצליח לדבר. יחד נלמד מיומנויות כתיבה וקריאה, בצורה פשוטה, בהירה ואפקטיבית, כך שנעבוד על שלושת המישורים במקביל: קריאה, כתיבה ודיבור. השילוב של שלושת המישורים הללו יחד יגרום לכך שבבוא היום, לאחר תרגול מספק ומילוי מטלות נכון, נוכל לגשר על הפערים שצברנו ברבות השנים.
אנגלית לומדים ממי שדובר אנגלית
אנו מאמינים שאנגלית צריך ללמוד מאנשים שדוברים אנגלית. לכן, כל המורים שלנו הם דוברי אנגלית שפת אם, הבקיאים בשפה היום יומית המדוברת, והם ישמחו להעביר את הידע שלהם הלאה. גם תכניות הלימוד הטובות ביותר לא "יעבדו" מול מורה לא מתאים. ישנם מורים רבים המוצפים בידע, אך הם לא יודעים כיצד להעבירו הלאה. כדי להבטיח את הצלחתכם, אנו מעסיקים אך ורק מורים עם גישה בריאה ללמידה, עם סבלנות ועם יכולת הקניית חומר, סבוך ככל שיהיה, בצורה מהנה וחוויתית, תוך שימוש בנושאים אקטואליים ומעניינים, שיתרמו הן להבנת השפה והן לעניין התלמיד.
בואו ללמוד אנגלית אצל מומחים. בואו ללמוד אצל מי שחשוב לו שתצליחו. הצטרפו להצלחה ולמדו איך משפרים אנגלית בקלות, בנחת ובאווירה נעימה ומקצועית.